close

فیلتر هوا سوخت

logo
فیلتر هوا سوخت

 

فیلتر هوا سوخت اتومبیل چیست؟

یکی از انواع فیلتر هوا که بسیار مهم و کاربردی است، فیلتر هوا سوخت اتومبیل است که همانطور که از نام آن مشخص است در قسمت محفظه سوخت در اتومبیل نصب می شود و تاثیر آن در حذف گرد و غبار و ذرات موجود در هوای ورودی به سیلندر موتور می باشد. فیلتر هوا مورد استفاده در بخش سوخت در انواع خودرو بسیار مهم است و ضروری می باشد.

فیلتر هوا مورد استفاده به عنوان فیلتر هوا سوخت، معمولا از نوع فیلتر هوا کاغذی می باشد و ذرات مود در هوا را قبل از ورود به سیلند حذف می کند این امر موجب می شود تا سیلندر موتور از سایش در امان باشد و همچنین مانع از آلودگی روغن موتور نیز می شود.

فیلتر هوا سوخت غالبا در اتومبیل ها در داخل یک باکس پلاستیکی قرار می گیرند و به وسیله یک کانال به قسمت دریچه کنترل کننده بنزین اتصال می یابد. در انواع قدیمی اتومبیل که دارای کاربراتور هستند، این فیلتر هوا به صورت یک فیلتر هوا استوانه ای با ارتفاع 15 سانتی متر و قطر 41 سانتی متر می باشد.

فیلتر هوا در این نوع خودرو ها در قسمت فوقانی کاربراتور قرار دارد که با یک ظرف فلزی و یا پلاستیکی پوشانده می شود. به این نوع فیلتر هوا در خودرو ها ، پاک کننده هوا نیز گفته مشود. فیلتر هوا سوخت نیز به مانند سایر انواع فیلتر هوا دارای یک عمر مفید مشخص است که بعد از آن باید تمیز و یا تعویض شود.

مسدود شدن فیلتر هوا موجب می شود تا هوا به درستی از آن عبور نکند و یا آلودگی های آن حذف نشود این امر می تواند موجب بروز مشکلاتی در بخش سوخت اتومبیل شود. بنابراین باید به کارایی آن توجه نمایید و در زمان مناسب اقدام به تعویض فیلتر هوا نمایید.
 

 

ما را دنبال کنید

        

 

 

شرکت ماشین سازی دز با نام تجاری فیلتر سازان سبز یکی از بزرگترین  شرکتها با بهره گیری از علم روز و تکنولوژی جدید، متشکل از افراد با تجربه متخصص در راستای چشم انداز کشور قدمی هر چند کوچک در اشتغالزایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

 

دارای نشان استاندارد ملی 

 

 

 


 تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، سهند، سوله های سبز ، پلاک ۴/۶۱۴

   مدیریت: ۰۹۱۲۸۹۵۶۵۴۹ - ۰۹۳۸۷۱۷۳۱۴۲

   واحد فروش:
   ۴۴۲۸۳۹۰۵  - ۰۲۱  /  ۴۴۲۸۳۹۱۸ - ۰۲۱ 

  ۰۹۳۷۴۸۳۳۰۰۹  /  ۰۹۱۶۹۴۶۸۸۹۵
  
filtersazan@yahoo.com

 

ساعات کاری شرکت:

روزهای شنبه تا چهارشنبه  ۷ ۱ - ۹/ روزهای پنج شنبه از ساعت  ۵ ۱ - ۹

به جز تعطیلات رسمی

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد