close

افزایش عمر مفید فیلتر هوا

logo
افزایش عمر مفید فیلتر هوا

 

 

افزایش عمر مفید فیلتر هوا خودرو چقدر است؟

یکی از انواع نسبتا گران قیمت در مقایسه با سایر انواع فیلتر هوا ، فیلتر هوا هپا است. قیمت بالای فیلتر هوا هپا موجب شده تا افراد در صدد افزایش عمر مفید این نوع فیلتر هوا باشند. از این فیلتر هوا در وسایل مختلف استفاده می شود و کاربرد بالایی دارند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد چگونگی افزایش زمان کارکرد این نوع از فیلتر هوا ارائه دهیم. معمولا در اکثر لوازم خانگی که نیاز به فیلتر هوا دارند از فیلتر هوا هپا استفاده می شود. این فیلتر ها دارای قدرت جذب بالایی هستند و می توانند ذرات موجود در هوا را به خوبی به دام اندازند. به منظور افزایش عمر مفید فیلتر هوا هپا می توانید مراحل زیر را طی نمایید

در گام اول باید فیلتر هوا را ا قسمت فن مرکزی در دستگاه جدا کنید. سپس قسمت خارجی فیلتر هوا هپا را با استفاده از یک حوله کاغذی مطلوب و با کیفیت بپوشانید. پس از آن فیلتر هوا را ه سر جای خود قرار دهید. با این کار آلودگی ها و ذرات موجود در هوا جذب حوله کاغذی می شوند و شما تنها کافی است هر چند وقت یکبار با تعویض حوله کاغذی بر روی فیلتر هوا ، ذرات به دام افتاده و همچنین آلودگی ها را از محیط حذف کنید. با این کار عمر فیلتر هوا افزایش می یابد. علاوه بر این هزینه های خرید و تعویض فیلتر هوا هپا نیز به شدن کاهش پیدا می کند.

راه دیگری که شما می توانید با استفاده از آن عمر فیلتر هوا را افزایش دهید، استفاده از یک دستگاه مکنده است. با استفاده از مکنده ها شما می توانید هر چند وقت یکبار فیلتر هوا را تمیز نمایید. این کار موجب افزایش عمر و همچنین کارایی فیلتر هوا هپا خواهد شد.

 

ما را دنبال کنید

        

 

 

شرکت ماشین سازی دز با نام تجاری فیلتر سازان سبز یکی از بزرگترین  شرکتها با بهره گیری از علم روز و تکنولوژی جدید، متشکل از افراد با تجربه متخصص در راستای چشم انداز کشور قدمی هر چند کوچک در اشتغالزایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

 

دارای نشان استاندارد ملی 

 

 

 


 تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، سهند، سوله های سبز ، پلاک ۴/۶۱۴

   مدیریت: ۰۹۱۲۸۹۵۶۵۴۹ - ۰۹۳۸۷۱۷۳۱۴۲

   واحد فروش:
   ۴۴۲۸۳۹۰۵  - ۰۲۱  /  ۴۴۲۸۳۹۱۸ - ۰۲۱ 

  ۰۹۳۷۴۸۳۳۰۰۹  /  ۰۹۱۶۹۴۶۸۸۹۵
  
filtersazan@yahoo.com

 

ساعات کاری شرکت:

روزهای شنبه تا چهارشنبه  ۷ ۱ - ۹/ روزهای پنج شنبه از ساعت  ۵ ۱ - ۹

به جز تعطیلات رسمی

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد