close

مزایای تعویض فیلتر هوا

logo
مزایای تعویض فیلتر هوا

 

 

مزایای تعویض فیلتر هوا خودرو

فیلتر هوا یکی از تجهیزات لازم و ضروری در اتومبیل است. فیلتر هوا به موجب داشتن خاصیت جذب ذرات موجود در هوا، مانع از ورود ذرات و گرد و غبار موجود در هوا به داخل موتور اتومبیل می شود. در حالت طبیعی موتور اتومبیل در قبال هر گالن سوخت از هزار گالن هوا استفاده می کند. بنابراین برای سوخت صحیح خودرو باید از فیلتر هوا استفاده کرد. این مشخص است که فیلتر هوا نیز بعد از مدتی مملو از ذرات و گرد و غبار می شود و در واقع انسداد پیدا می کند. برای ممانعت از بروز اختلال در سوخت و ساز خودرو، باید بعد از گذشت زمان مشخص فیلتر هوا را تعویض کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از مهم ترین مزایای تعویض فیلتر هوا آشنا کنیم.

یکی از مزیت های تعویض فیلتر هوا در خودرو، افزایش بهره وری سوخت است. در واقع همانطور که گفته شد فیلتر هوا با جذب ذرات موجود در هوا موجب سوخت کامل بنزین و در نتیجه کاهش مصرف سوخت می شود. این امر موجب افزایش عمر مفید موتور در خودرو نیز می شود. ذرات موجود در هوا می تواند به موتور و سیلند اتومبیل آسیب برساند. فیلتر هوا با جذب این ذرات مانع از این اتفاق می شود. با این وجود فیلتر هوا نیز خود دارای یک عمر مفید و پس از آن باید تعویض شود تا بتواند به وظایف خود به نحو احسن رسیدگی نماید.

تعویض فیلتر هوا در خودرو کاری آسان و کم هزینه می باشد. در اغلب موارد زمان مناسب تعویض فیلتر هوا توسط شرکت سازنده آن اعلام می شود. البته همانطور که قبلا نیز گفته شد تعویض فیلتر هوا تا حد زیادی به شرایط آب هوایی که در آن به رانندگی می پردازید، بستگی دارد و در هوای آلوده و مناطق خاکی باید زودتر فیلتر هوا را تعویض کرد زیرا احتمال انسداد و به اصطلاح خفگی فیلتر هوا بیشتر است.

 

ما را دنبال کنید

        

 

 

شرکت ماشین سازی دز با نام تجاری فیلتر سازان سبز یکی از بزرگترین  شرکتها با بهره گیری از علم روز و تکنولوژی جدید، متشکل از افراد با تجربه متخصص در راستای چشم انداز کشور قدمی هر چند کوچک در اشتغالزایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

 

دارای نشان استاندارد ملی 

 

 

 


 تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، سهند، سوله های سبز ، پلاک ۴/۶۱۴

   مدیریت: ۰۹۱۲۸۹۵۶۵۴۹ - ۰۹۳۸۷۱۷۳۱۴۲

   واحد فروش:
   ۴۴۲۸۳۹۰۵  - ۰۲۱  /  ۴۴۲۸۳۹۱۸ - ۰۲۱ 

  ۰۹۳۷۴۸۳۳۰۰۹  /  ۰۹۱۶۹۴۶۸۸۹۵
  
filtersazan@yahoo.com

 

ساعات کاری شرکت:

روزهای شنبه تا چهارشنبه  ۷ ۱ - ۹/ روزهای پنج شنبه از ساعت  ۵ ۱ - ۹

به جز تعطیلات رسمی

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد