close

شرکت ماشین سازی دز

logo
شرکت ماشین سازی دز

 

شرکت ماشین سازی دز


ایجاد کسب و کار پرسود برای هر فردی یک رویا است، رویایی که می تواند توسط شرکت ماشین سازی دز به حقیقت تبدیل شود. این شرکت با داشتن گواهینامه های معتبر و بین المللی تلاش می کند تا کیفیت محصولات خود را به بالاترین درجه رسانده و رضایت مشتریان خود را جلب کند.همچنین این شرکت دارای ضمانت خرید محصولات تولید شده و خدمات پس از فروش می باشد و باید توجه داشت که گارانتی محصولات معتبر هستند. حتی شرکت ماشین سازی دز خدمات نصب و راه اندازی محصولات دارد که با این کار به شما اطمینان خاطر می دهد. دستگاه فیلتر هوا که توسط شرکت ماشین سازی دز ساخته شده با قیمتی بسیار مناسب در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.  

 

انواع فیلتر خودرو / دستگاه فیلتر هوا
 

اما برای ساخت فیلتر هوا شما به دستگاه فیلتر هوا احتیاج دارید که بتواند فیلترهایی با کیفیت و با معیارهای روز دنیا تولید کند چرا که داشتن دستگاه فیلتر هوا با کیفیت مساوی با آلودگی هوای کمتر است. شرکت ماشین سازی دز و با نام تجاری فیلتر سازان سبز به تولید و ساخت دستگاه فیلتر هوا با داشتن گواهینامه های بین المللی می پردازد. این شرکت با داشتن سال ها تجربه در تولید و تهیه دستگاه فیلتر هوا سعی در حفاظت از محیط زیست با ساخت دستگاه هایی که هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی زنند پرداخته است.

 شما با خرید یکی از این دستگاه ها می توانید خط تولید فیلتر اتومبیل یا به عبارتی برند خود را داشته باشید. این می تواند بهترین سرمایه گذاری در زندگی شما باشد، چرا که پتانسیل تامین زندگی خانوادتان و حتی نسل های آینده را نیز دارد.

 

 

فیلتر هوای خودرو چیست؟


از دیرباز تا کنون پاکیزگی هوا از مسائل بسیار مهم و قابل توجه بوده که حتی به یکی از موضاعات مورد گفتگو میان دولتمردان شده است. با توجه به بالا بودن میزان وسایل نقلیه فرسوده، ما شاهد آلودگی بیش از حد هوا در نقاط مختلف کشور هستیم.

 البته همه افراد جامعه نمی توانند وسیله نقلیه خود را تعویض کنند، به همین دلیل بهترین راه تعویض فیلتر هوای خودرو است که هم به موتور وسیله نقلیه آسیب نرسد و هم آلودگی کمتری ایجاد کند.

در سال های گذشته مشکلات تنفسی و ریوی شیوع بالایی میان شهروندان داشته است، دلایل بسیاری برای این موضوع مطرح شده اند، اما یکی از مهمترین آن ها کیفیت نداشتن فیلتر هوای ماشین که بر اثر نبود دستگاه فیلتر هوا استاندارد و با کیفیت می باشد.

 

 

ما را دنبال کنید

        

 

 

شرکت ماشین سازی دز با نام تجاری فیلتر سازان سبز یکی از بزرگترین  شرکتها با بهره گیری از علم روز و تکنولوژی جدید، متشکل از افراد با تجربه متخصص در راستای چشم انداز کشور قدمی هر چند کوچک در اشتغالزایی و اعتلای صنعتی میهن عزیزمان برداشته است.

 

دارای نشان استاندارد ملی 

 

 

 


 تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، سهند، سوله های سبز ، پلاک ۴/۶۱۴

   مدیریت: ۰۹۱۲۸۹۵۶۵۴۹ - ۰۹۳۸۷۱۷۳۱۴۲

   واحد فروش:
   ۴۴۲۸۳۹۰۵  - ۰۲۱  /  ۴۴۲۸۳۹۱۸ - ۰۲۱ 

  ۰۹۳۷۴۸۳۳۰۰۹  /  ۰۹۱۶۹۴۶۸۸۹۵
  
filtersazan@yahoo.com

 

ساعات کاری شرکت:

روزهای شنبه تا چهارشنبه  ۷ ۱ - ۹/ روزهای پنج شنبه از ساعت  ۵ ۱ - ۹

به جز تعطیلات رسمی

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد